W stolicy możemy znaleźć wiele profesjonalnych gabinetów stomatologicznych. Jednak wcale nie trzeba jechać do Warszawy, aby skorzystać z usług specjalisty. W całym województwie mazowieckim znajduje się tyle gabinetów dentystycznych, że z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Stomatolog w mazowieckim – jakiego dentystę wybrać?

twójdent stomatolog Grójec

Stomatolog – Grójec

W tym niewielkim mieście, oddalonym od Warszawy zaledwie 45 kilometrów, można udać się do gabinetu „Twój Dentysta”. Mieści się przy ulicy Zdrojowej 13A/2A. W swojej ofercie posiada podstawowe zabiegi profilaktyczne, czyli okresowe przeglądy jamy ustnej, skaling, piaskowanie i lakierowanie. W gabinecie można także oczyścić zęby z próchnicy, skorzystać z leczenia kanałowego pod mikroskopem, dobrać i założyć protezy zębowe oraz implanty, a także przeprowadzić zabieg chirurgiczny i wybielić zęby. Zakres usług jest ogromny, a ceny bardzo przystępne i ustalane indywidualnie.

Stomatologia – Pniewy

stomatologa Warszawa, Grójec, RadomGabinet „Ewi-Dent” działa w Pniewach już niemal 12 lat.

Dzięki doświadczeniu cieszy się sporym zainteresowaniem pacjentów.

Jego zaletą jest bardzo dobra lokalizacja (w samym centrum miasta, tuż przy rynku).

Gabinet świadczy usługi z zakresu:

  • endodoncji,
  • stomatologii (także dziecięcej),
  • chirurgii,
  • protetyki,
  • periodontologii,
  • a także wybielania zębów.

Ceny wahają się od 30 złotych za podstawowy przegląd do 1500 za korony pełnoceramiczne oraz protezy szkieletowe.

Dentysta w Tarczynie

Nieco ponad 30 kilometrów od Warszawy leży niewielkie miasteczko o nazwie Tarczyn. Stomatologa znajdziemy tam w Tarczyńskim Centrum Medycznym – placówka świadczy usługi nie tylko z zakresu stomatologii, ale również rehabilitacji, diagnostyki, psychiatrii oraz podstawowej opieki zdrowotnej. Oferta dentysty z Tarczyna obejmuje świadczenia ogólnostomatologiczne, opiekę stomatologiczną zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a także chirurgię oraz periodontologię.

Gabinet dentystyczny w Mszczonowie

Poradnia stomatologiczna „Kaniut” prowadzona jest od 1996 roku przez Ewę Smulewicz-Kaniut oraz Piotra Kaniuta. Gabinet mieści się przy ulicy Sienkiewicza blisko centrum miasta. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in.: endodoncję, stomatologię zachowawczą i estetyczną, chirurgię stomatologiczną, implantologię, rentgenodiagnostykę, ortodoncję i protetykę stomatologiczną. W gabinecie „Kaniut” możliwe jest finansowanie zabiegów w ratach w ramach usługi MediRaty.

Stomatolog – Białobrzegi

Nieco dalej od Warszawy, bo ok. 70 kilometrów, znajduje się gabinet stomatologiczny „Dens-Med”. Stomatolog w Białobrzegach oferuje zabiegi dentystyczne z zakresu takiego, jak stomatologia Grójec zachowawcza(np. lakowanie zębów, wybielanie, leczenie kanałowe), protetyki (protezy stałe oraz ruchome), chirurgii stomatologicznej (usuwanie zębów, plastyka wędzidełka wargi i języka), ortodoncji (aparaty ruchome i retencyjne) oraz radiowizjografii (wykonywanie wewnątrzustnych zdjęć zębów w systemie cyfrowym).

Zobacz ofertę: twojdent.pl

Advertisements